
У 19 столітті вікторіанська вища суспільство вважало фрезії модними кольорами, вони уособлювали весну, молодість і закоханість, а за південноафриканське походження і тонкий вишуканий аромат ці квіти називали «карпатськими конваліями».

Квіти фрезій правильної воронкоподібної форми, завжди спрямовані горизонтально вгору, мають яркою інтенсивне забарвлення, палітра кольорів сортів фрезій дуже багата. Зараз існує велика кількість сортів фрезій простих, махрових, садових і спеціально для зрізання. В основному в культурі використовується фрезія гібридна, родоначальниками якої були фрезія надламана (F. refracta), фрезія Армстронгаи фрезія Лейхтлина.

У природі фрезії ростуть в тропічному і субтропічному кліматі Західної і Південно-Західної Африки. У природних умовах сезон цвітіння фрезій припадає на прохолодне час з температурою +15...+170С, а період спокою проходить в жаркий сезон з середньою температурою повітря +20...+250С. Виходячи з цих особливостей розвитку рослини в природних умовах, визначається спосіб їх вирощування і зберігання клубнелуковиц в період спокою після викопування.
Комментариев нет:
Отправить комментарий